Akredite İnşaat

2012 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan AKREDİTE İNŞAAT, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır.
AKREDİTE İNŞAAT, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, sadece günün modasını değil; geleceğin teknolojilerini ve gelişmelerini göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar inşa eder.
İnşaat sektöründe bir çok konut ve işyeri projelerini başarıyla tamamlayan AKREDİTE İNŞAAT, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir. İzmir için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir.
AKREDİTE İNŞAAT, birlikte çalıştığı müşterilere ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeni projelerini birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla toplumumuza değer katmanın da haklı gururu yaşamaktadır.

Misyonumuz

  • Sağlıklı, güvenli, çağdaş ve daima en yüksek teknolojiye sahip konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte ülkemize örnek oluşturacak proje uygulamalarını hayata geçirmektir.

  • Günün ve geleceğin ihtiyaçlarına göre bireylere yaşam alanları kazandırırken proje uygulamalarımızla doğal yapılaşma ve çağdaş toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesinde rol alıp değişim ve gelişime katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

  • Doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş mimari yapılarımızın, tüm bireylerin günümüzde ve gelecekte ihtiyaçlarına yanıt vermesini sağlamakla birlikte sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle de bağını kurmaktır.
  • Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla kalite ve güvenlik standartlarının en son noktasına ulaşmaktır. Bireyleri, konforlu ve güvenli değerlerle buluşturarak, sağlıklı kuşaklar için geleceği bu günden planlamaktır.
  • Bugünün ve geleceğin kuşaklarının doğa ile bütünlüğünü kesmeden yaşamasını sağlamak, doğaya saygımızı tüm çevrelere yansıtmak, bu bilincimizi korumak ve yaşatmaktır.
© 2016 Akredite İnşaat - Tüm Hakkı Saklıdır